SIVI KERATİN KULLANANLAR


Saç yapısının büyük bir çoğunluğu keratin denilen bir proteinden oluşur. Saç yapısındaki bu keratin oranı bazen düşer. Kuaförlerde, berberlerde veya evde sıvı keratin kullananlar bu oranı dengelemeye çalışır. Saçımız, karşılaştığı çevre, ısıl şekillendirme veya saç renklendirme işlemlerinin sonucunda keratin proteini kaybeder. Sıvı keratin kullananlar ise saçımızın sahip olduğu keratin proteinin tam kendisi olan sıvı keratin ile saçımızın kaybettiği keratini saça takviye etmeye çalışır.

                Sıvı keratin kullananlar birçok saç şikâyetinin çözüme kavuştuğuna şahit olur. Çünkü saç şikâyetlerinin hemen hepsi saç yapısındaki keratin proteinin, saç tellerimize yetmediği dönemlerde ortaya çıkar. Saç yapısının tümüne keratin proteini yetmediği zaman saçlar, ilk önce pürüzlü bir görüntü alır ve yıpranmaya başlar. Müdahale edilmediği takdirde yıpranan saç kırılmaya, kopmaya hatta yer yer dökülmeye başlayacaktır. Bu müdahale insanlar arasında maalesef saçları kestirmek olarak bilinse de siz saçınızdan vazgeçmeyin ve saçınızı tamir etmeyi seçin. Çünkü artık yeni nesil evde sıvı keratin kullananlar saçlarını kestirmeden saçının onarılmasını ve toparlanmasını sağlayabilirler.

                Sıvı keratin kullananlar görecektir ki; nano teknoloji sayesinde küçük parçalar haline getirilen keratin, saç liflerinizin arasına girdiği anda her saçta uyum sağlar ve saç tellerine kaynar. Sıvı keratin kullananlar saçlarına sıvı keratini sürdükten sonra biraz bekletmeliler. Bu şekilde keratin saç yapınızda deliklere ve çatlaklara dahi dolar Böylece saçtaki tülermiş görünümün yerini ipeksi ve pürüzsüz bir görünüm kaplar. Sıvı keratin saç dökülmelerini önleyerek yeni saç oluşumu için kökleri uyarır. Mucizevî formülü ile saçınız anında güçlenmeye başlar, kırılmış ve kopmuş saçları onarır.

Sıvı Keratin Seti

                Sıvı keratin kullananlar genellikle bir ürün kullanır ve memnun kaldıktan sonra set halinde kullanmaya başlarlar. Bizde bu şekilde tavsiye etmekteyiz çünkü, sıvı keratin seti içerisindeki ürünlerin her biri ayrı ayrı saç problemine çözüm bulur. Saç bakım ürünleri erkek – kadın veya genç- yaşlı olarak ayrılmaz. Çünkü keratin proteini cinsiyete ve yaşa göre değişmez fakat saç problemlerine göre sıvı keratin seti içerisinde bulunan ekstreler ve uygulanma süreleri değişiklik göstermektedir.

Bu konuda Liquid Keratin her saç problemine ayrı ayrı sıvı keratin seti oluşturmuştur. Bu setlerin içerisinde; saç dökülmelerine karşı sıvı keratin seti, saç uzatmak için sıvı keratin seti, yıpranan saçlara sıvı keratin seti vb. birçok sıvı keratin seti vardır. Sizde saç probleminize en uygun Liquid Keratin Saç Bakım Setini seçebilirsiniz.

Bu konuda Liquid Keratin her saç problemine ayrı ayrı sıvı keratin seti oluşturmuştur. Bu setlerin içerisinde; saç dökülmelerine karşı sıvı keratin seti, saç uzatmak için sıvı keratin seti, yıpranan saçlara sıvı keratin seti vb. birçok sıvı keratin seti vardır. Sizde saç probleminize en uygun Liquid Keratin Saç Bakım Setini seçebilirsiniz.

7 comments

 • eylem gündüz20 Temmuz 2019 at 14:02
  Merhabalar , ben liquid sıvı keratin kullanıyorum ve çok mmenunum saçlarım tam istedğim gibi ve de yumuşacık herkese çok çok tavsiye ederimCevapla
 • Sadiye Küçükkase20 Temmuz 2019 at 16:28
  merhabalar bende sıvı keratin kulandım ve çok memnun kaldım herkese de tavsiye ediyorumCevapla
 • Fulya Şen25 Temmuz 2019 at 15:03
  Saf ve katkısız keratin kullandım ve çok memnun kaldım saçlarım çok yumuşak ve de bakımlı oldu.Cevapla
  • hicran dede27 Temmuz 2019 at 17:55
   Çok sevindim senin adına bende yeni yeni uyguladım ve saçlarım çok yumuşak ve de güzel oldu gerçekten başarılı ürünCevapla
 • Özge Değirmenci30 Temmuz 2019 at 17:18
  Benimde keratine çok ihtiyacım var yakın zamanda saçlarıma keratin yüklemesi yapacağım.Cevapla
 • fikriye3 Ağustos 2019 at 17:16
  Merhabalar benim saçlarım uzun süredir uzamadığı için ben sıvı keratinle uzatmaya başladım ve saçlarım çok güzel uzadı çok mutlu oldum mutlaka herkese de tavsiye ediyorum.Cevapla
 • Halime Sarıpınar :)))6 Ağustos 2019 at 10:26
  makaleniz cok faydali olmus arkadaslarim bana hep sivi keratin öneriyor bende istiyorum bayramdan önce keratin yüklemsi yapacağim :))Cevapla

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin