ÖLMÜŞ SAÇ KÖKLERİ NASIL CANLANIR

Saçlara uygulanan bazı işlemler veya kullanılan kozmetik ürünler etkisiyle zamanla saç teli ve kökleri zarara uğrayarak saçlar da dökülmeler gerçekleşebilir. Dökülme sonrası yeni saç teli gelmemesi saçlarda seyreklik oluşmasına sebep olur. Bu nedenle dökülme, saçlarında seyreklik problemleri yaşayan bir çok kişi ölmüş saç köklerini nasıl canlanır diye merak etmektedir.

ölmüş saç kökleri nasıl canlandırılır

Ölmüş saç köklerini  yenide canlandırmak için maske, şampuan, bitkisel yağ gibi ürünlerle saça bakım yapmak bazen işe yaramıyor. Çünkü ölmüş saç köklerini yeniden canlandırmak için saçlara dört fazlı bakım yapmak  gerekmektedir.

Ölmüş saç köklerini canlandırmak  için özel formülle hazırlanmış Liquid Keratin saç çıkarıcı titanyumlu set bu anlamda problemlerinizi çözecektir. Hem uluslar arası hem de  Türk patente sahip organik sertifikalı Liquid Keratin saç çıkarıcı titanyumlu seti ölmüş saç köklerinizi canlandırmak için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ölmüş Saç Köklerini Canlandırmak İçin Liquid Keratin Şampuan

Organik keratin şampuan içerisinde bulanan saf keratin ve diğer doğal bitkisel içerikleri ile saçlarınızı her yıkamada bir daha güçlenmesini sağlar, saç köklerini besler  ve saç oluşumunu destekler.

Liquid keratin şampuan lipozom teknolojisi kullanarak üretilmiş olması “ölmüş saç köklerini yeniden canlandırılması” anlamında size yardımcı olur.

Ölmüş Saç Köklerini Canlandırmak İçin Liquid Keratin Gözenek Açıcı İksir

Doğal nane mentol içeren formülü sayesinde tıkalı olan saç dersindeki gözenekleri açar, saç derisinin nefes almasını sağlar. İçerisinde bulunan vitamin protein ve bitki ekstratlar sayesinde saç derisini besler.

Gözeneklerin açılmasıyla, emilasyona hazır hale gelmiş saç dersine bakım yaparak ölmüş saç köklerini canlandırarak saç oluşumunu destekler.

Ölmüş Saç Köklerini Canlandırmak İçin Liquid Keratin Dip Bakım Yağı

Saçları özellikle ölmüş saç köklerinin beslenmesinde  ve saç köklerinin canlanmasında oldukça etkilidir. Ayrıca saç dökülmesinin önüne geçerek saçlarınızın daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur.

Saç derisi rahatsızlıkları olarak bilinen, kepek, kaşıntı, kızarklık, kabuklanma, pullanma, egzama, sivilve gibi problemlere karşı saç derisinin ihtiyacı olan nem dengesini sağlar. Ve protein ve vitamin anlamında saç dersini besler.

Ölmüş Saç Köklerini Canlandırmak İçin  Liquid Keratin Titanyum RMV

Yüzlerce mikro düzeyde küçük titanyum uçlu iğnelerden oluşan medikal bir cihazdır. Bu iğneler ciltten geçerken cilt yüzeyinde küçücük mikro kanalcıklar oluşturur. Bu kanalcıklar hem deri altındaki kan dolaşımını hızlandırır. Hem de saç dersinin yeniden yapılanmasına yardımcı olur.

Ölmüş saç köklerinin yeniden canlanması için dört fazlı bir saç bakımı uygulaması yapılmalıdır. Bu sayede çeşitli nedenlerle ölmüş saç köklerinin canlanmasına yardımcı olursunuz.