KERATİN YAĞI FİYATI

Saçlarımız artık çok daha fazla olumsuz etkenle baş etmeye çalışmaktadır.  Bu etkenler arasında bazen psikolojik, fizyolojik, biyolojik, hormonal, genetik faktörler; bazen dengesiz, düzensiz ve sağlıksız beslenme şekilleri; bazen perma, platin, ombre, oryal, boyama, balyaj, röfle, düzleştirme, fön, maşa gibi ısıl – kimyasal saç bakım işlemleri; bazen paraben, tuz, sülfat, SLS, SLES, alkol, silikon, formaldehit gibi kimyasal maddeleri barındıran şampuan ürünleri; bazen de hava kirliliği, rüzgar, ani mevsim değişiklikleri, yağmur, ultraviyole güneş ışınları gibi çevresel faktörler yer almaktadır.

keratin yağı fiyatı

Bahsettiğimiz etkenlere maruz kalan saçlarımızın anatomisindeki keratin proteinleri bozulduğu gibi saçlarımız da kuru, kırık, kopuk, cansız, güçsüz, tülerik, tiftiksi, mat, sert görünümler almaktadır. Saf keratin ve hindistan cevizi özlü olarak formülize edilen keratin yağı onarıcı, besleyici ,temizleyici özellikleri sayesinde kısa sürede saçlarımızı sağlığına kavuşturacaktır. Bu ürünü kullanmak istediğimizde ise keratin yağı fiyatı aklımıza takılabilir fakat yazımızın sonunda tavsiye edeceğimiz %100 doğal keratin yağı fiyatı cebimiz için oldukça uygundur.

keratin yağı fiyatı

Nano-Teknoloji yardımıyla tam teşekküllü laboratuvar ortamlarında formülize edilen saf keratin yağı nano moleküller sayesinde saçlarımıza kolayca ve derinlemesine nüfuz edebilmektedir. Bu sayede saçlarımızın aşınmış, hasar görmüş her noktasına süzülerek saçlarımızın her bölgesinin onarılmasını sağlar.

Maşa, fön, düzleştirme gibi ısıl işlemleri sıklıkla kullanıyoruz. Dolayısıyla saçlarımızın bu işlemlerden korunmasını da istiyoruz, işte saf keratin yağını düzenli kullandığımız takdirde saçlarımızda doğal bir koruma kalkanı oluşacak ve saçlarımız dış faktörlerden, ısıl işlemlerden, kimyasal işlemlerden korunmuş olacaktır.

keratin yağı fiyatı

Saçlarımız yıprandığında saçlarımızı sağlığına kavuşturacak en etkili maddenin keratin olduğu ispatlanmıştır. Keratin yağı içeriğinde barındırdığı saf keratin proteinleri sayesinde yıpranan saçlarımızı kısa süre içerisinde parlak, canlı, güçlü, pürüzsüz, ipeksi, ışıltılı görünümlere kavuşturur.

Hem keratin yağı fiyatı konusunda uygun hem içeriğinde %100 bitkisel özler barındıran keratin yağı (Saç uzmanlarımızın ortak tavsiyesi: Liquid Keratin – Keratin Yağı) saçlarımız üzerinde mucizevi katkılarda bulunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir