Etiket: kuru saç için sampuan

KURU SAÇ İÇİN ŞAMPUAN


Saç kuruluğu saçın yeterli derecede nemlendirilmemesinden oluşabileceği gibi saç için kullanılan yüksek miktarda zararlı kimyasal içeren şampuanların kullanımıyla da ortaya çıkabilmektedir. Saçın mat ve bakımsız görünmesini sağlayan bu problem ince telli saçlarda daha sık görülmektedir.

Piyasada hemen her marka kuru saç için şampuan çıkarmaktadır. Ancak bu şampuanlar içerdikleri zararlı kimyasallardan dolayı saça duş esnasında anlık bir yumuşaklık vermektedir. Saç kurumaya başladığı anda saçın yumuşaklığı gitmekte ve taranması güç bir durum almaktadır. Bunun önüne geçebilmek için doğal içerikli ürünler kullanmak gerekir.

Kuru saçın kırılması ve yıpranması da kolay olur ve herhangi bir ısı işlemi gördüğü zaman saç uçları kuruluktan dolaşır. Bu da bakımsız ve hoş olmayan bir görüntü sağlar. Liquid Keratin %100 doğal bir şekilde kuru saç için şampuan üretmektedir. İçeriğinde silikon, paraben, sülfat ve tuz bulunmayan Türkiye’nin ilk organik sertifikalı doğal saç şampuanı Keratin Şampuan saç için gerekli tüm bakımı sağlamaktadır.

İçeriğinde bulunan besleyici ve doğal yağlarla saç tellerini dipten uca yeniler. Saçı ve saç derisini nemlendirip kuru saçların en büyük problemi olan o mat görüntüyü ortadan kaldırır. Saçlara doğal ışıltı ve parlaklık kazandırır.  Yine kuru saçlarda daha çok görülen saç derisinde oluşan kabuklanma ve kepek problemlerini de ortadan kaldırır.

Liquid Keratin ürünleri set halinde ve kullanma talimatına uygun bir şekilde kullanıldığı takdirde saç ile ilgili tüm problemleri ortadan kaldırır. Hızlı ve etkili bir sonuç alınmasını sağlar. Saç derisi ve saç kuruluğu ile ilgili problemleri ortadan kaldırmak için Liquid Keratin ürünleri uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Kuru saç için şampuan seçenekleri arasında %100 bakım ve iyileşme garantisi veren tek şampuan olma özelliği yine Liquid Keratin ürünlerinde bulunmaktadır. Saçların sağlıklı uzamasını sağlarken tüm saç problemlerini ortadan kaldırır.

Aynı zamanda Liquid Keratin ürünleri set olarak talimata uygun bir şekilde kullanıldığında saçın maruz kalacağı boya ve ısıyla şekillendirme işlemlerinde de bir kalkan görevi görerek kuru saçı koruma altına alır. Yıpranmalara karşı yüksek koruma sağlar.