Hızlı Saç Uzatma

Bir çoğumuzun hem bilmediği hem de muzdarip olduğu bir konu. Bugün sizlere saç nasıl hızlı uzar, hızlı saç uzatma yöntemleri nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

Hızlı saç uzatma için iki yöntem vardır. Bunlardan birincisi saçlar diplerden ve köklerden tetikleyerek hızla uzatılabilir.

Bir ikincisi saçlar uçlarına bakım yaparak ve saçlar güçlendirilerek saçlar hızlı uzatılabilir.

Saç kökleriniz ve dipleriniz tıkalı olabilir. Birçok kozmetik ürünü içerikleriyle saç diplerinizin nefes almasına engel olur. Bu yüzden öncelikle diplerdeki gözeneklerin açılması gerekir. Bunun için saçlarımızı gözeneklerin açılmasına yardımcı olacak Liquid Keratin Organik Keratin Şampuanı ve Gözenek Açıcı Keratin İksir gibi bazı özel ürünler kullanmak bu durumu çözebilir. Hızlı saç uzatma konusunda en etkili maddelerden biri de at kuyruğu bitkisidir. At kuyruğu bitkisi ve e vitamini, ısırgan tohumu gibi bazı bitkisel katkıların yardımıyla saçlar köklerden ve diplerden beslenerek kolaylıkla saçlar hızlıca uzatılabilir. Bunun için yapılması gereken tek şey üç günde bir iki ay boyunca sabırla düzenli bir şekilde bu işlemlerin yapılması gerekiyor.

Diğer yöntemde yani saç uçlarının hızlı uzatılması konusunda etken saçları kırılarak kopmasını önlemektir. Saçların uçları için de bu konuda yapabilecek olduğumuz şeyler var. Kırılan saçlarda koparak dökülmeler olur ve yine kırılan saçlarda görülen yıpranmış görüntüsü saçlarınızı uzamamış gibi gösterir. İşte bunun için yapılacak en güzel işlem yıpranmış saçlara saf keratin proteini yüklemesi yaparak saç pullarının güçlü ve sağlıklı kavuşmasını sağlarız. Bu şekilde saçların bir yandan kırılarak kopması önlenirken, diğer yandan da parlak canlı yumuşak ve ipeksi bir görünüm kazanmasına yardımcı oluruz, bu sayede saçlar hem kırılmaz ve kopmaz hem de daha kalın pürüzsüz ve hacimli olur.

Saçınız nasıl uzar diye merak ediyorsanız cevabı basit. Dipten uca saçınızı beslemeniz ve bakım yapmanız gerekiyor. Liquid Keratin ailesi olarak size önerimiz Hız Saç Uzatma setimizi denemeniz. Hızlı Saç Uzatma Seti, içeriğindeki Dip Bakım Yağı, Gözenek Açıcı İksir, Keratin Şampuanı ve Saf Keratin Serum Sprey ile saçlarınıza dipten uca bakım yaparak saçlarınızı uzatma konusunda size yardımcı oluyor.

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin