Açıcıdan Yanan Saç

açıcıdan yanan saça ne iyi gelir

Çok fazla işlem görmüş ya da açıcı ile açılması sağlanan saçlar belirli bir süre sonra yanabilir. Çok fazla işlem görmüş saçlar için farklı çözüm yolları piyasada yer alabilirken açıcıdan yanan saça ne iyi gelir diye düşünebilirsiniz. Artık bunları da sorun etmenize gerek kalmadı. Sizler için üretimi sağlanmış keratin ile saçlarınızı istediğiniz görüntüye kavuşturabilirsiniz. Cansız, yıpranmış ve kuru görünümlerin yanı sıra sürekli dökülmelerin meydana gelmesi bu yol ile durdurulabilir. Piyasada yerini alan diğer keratinler gibi sahte olmadığı için de istediğiniz sağlığı kısa süre içinde elde edebileceksiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken noktalara gözden kaçırmadığınız sürece en ufak sorun olmasına da olanak yoktur. Yeter ki gerekli olan bakım düzgün bir şekilde yapılmış olsun.

AÇICINDAN YANAN SAÇLARDA BAKIM

Açıcı kullanılan saça nasıl bakım uygulanır diye merak ediyorsanız tüm işlemleri sırası ile takip etmeniz yeterli olacaktır. İşte bu uyulması gereken adımlar;

 • Açıcı kullanılmış olan saçlara bakım uygulamaya karar verildiği andan itibaren ortalama dört ay kadar bir süre dinlenmesi sağlanmalıdır. Çünkü dört ay kadar bir süre ile saçlara açıcı sürülmezse saçlar kendi yapısına biraz da olsa yakınlaşacaktır.
 • Saçlara bu süre boyunca sadece açıcı değil düzleştirici, boya ya da fön makineleri gibi zarar veren diğer etmenlerden de uzak tutmak gerekir.
 • Saçın tedavi süresini daha kısa tutmak ve hızlı bir hale getirmek için mümkünse kırıkların aldırılması gerekir. Bunun üzerine saçı bir miktar kısaltmak da faydalı yöntemlerden olacaktır.
 • Bu işlemleri yaptıktan sonra en etkili yönteme geçme vakti gelmiş demektir. Farklı türde maskeler ya da kürler de bunun için bulunurken en çok etki eden ürün olarak keratin yerini almaktadır. Tabi ki keratin alırken sıradan markaları almaktansa adı duyulmuş ve gerçekten de yüzde yüz sonuç veren bu ürünü almanız sizlerin yararına olacaktır. Ürünü kullanırken haftada iki kere olacak şekilde olmasına dikkat etmek gerekir. Keratinlerin yüklemesini yaparken saçların hafif nemli olması da önemli etkenlerden bir tanesidir.
 • Yükleme tamamlandıktan sonra en ufak kalıntı kalmayacak şekilde on beş dakikanın sonunda durulanması gerekir. Eğer bu işlemler iki üç hafta boyunca düzenli bir şekilde yapılırsa açıcıdan yanmış saç kırıkları sorunundan eser kalmayacaktır. Tabi ki sadece iksir ya da saç kremi de değil set olarak alınması dâhilinde saçların eskisinden daha sağlıklı hale gelmesini sağlayacaktır.

Bakım aşamaları sırasında açıcıdan yanan saça ne iyi gelir diye düşünmek yerine dikkatli ve özenli olmak her zaman sürecin azalmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra önemli olan noktalardan bir tanesi de piyasada ucuz diye satılan kalitesiz ürünleri almak yerine sizler için yerini alan kaliteli bir ürünü tercih etmek olmaktadır. Bu ürün ile istediğiniz başarıyı elde edeceksiniz.

3 comments

 • Sevgi Çiçek3 Kasım 2017 at 13:39
  Yapılan birçok işlemden sonra saçlarımı kaybetmekten o kadar çok korkuyordum ki son yapılan oryalden sonra zaten umudumu tamamen kaybetmiştim ama neyseki liquid keratinle tanıştım sonuçlar muazzam çok mutluyum Cevapla
 • Figen21 Temmuz 2018 at 10:27
  saçlarımı platin sarısı boyamak isterken yandı liquid keratin ürünleriniz sayesinde saçlarım düzeldi kısa sürede tekrar sağlıklı saçlara kavuştum ve tabiki istediğim renge :)Cevapla
 • Rezzan10 Kasım 2018 at 14:09
  sanırım keratinbakim.com sizin resmi satış s,tenız olsa gerek ben oradan alıyorum umarım sorun çıkmazz zaten şu ana kadar çokk memnunum teşekkurler.Cevapla

Leave a Reply

Anti-Spam Protection by WP-SpamFree