Röfleden Kuruyan Saçlara Bakım

RÖFLEDEN KURUYAN SAÇLARA BAKIM

rofleden-kuruyan-saclar
Röfleden Kuruyan Saçlara Bakım

Aşırı yıpranan saçlarınıza bakım yapmaktan yoruldunuz mu?. Öyleyse, bu yazıyı sonuna kadar dikkatli okuyun. Çünkü, bugün bu probleminizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Normal saç bakımları, hepimizin malumu olduğu üzere, yıpranmış saçlarda bir yere kadar faydalı olabilirler. Önce birkaç gün etkisini gösterir, fakat yıkama sonrasında saçtan akıp giderler. Gerek doğal bakım olsun, gerek normal krem ve maskeler olsun, pek fark etmez. Hepsi saçta geçici fayda sağlarlar ve sürekli tekrarlanmak isterler. Çok da zahmetli olurlar.

Röfleden kuruyan saçlara, kalıcı çözüm istiyorsanız, tek çareniz; keratin yüklemektir. Dünyada kendini ispat etmiş bu madde, sizin de saçınızı kuruluktan kurtaracaktır.

Elbette, her  keratin içeren üründen de kesin sonuç alamazsınız. Markaların birçoğunda kimyasal zararlı katkılar da var. Bu bakımdan bu ürünler, önce iyi bir his verir, fakat uzun sürede saçı daha da kurutabilir.

Bizce en iyisi, katkısız sıvı keratin serum kullanmak. Bunda da ürünün, sıvı keratinlerden oluşması önemli. Tabi ilk akla gelen, keratin nereden bulacağız sorusu.  Evet keratinbakim.com da bu ürüne diğer setleriyle beraber bakabilir ve inceleyebilirsiniz.

Şu anda dünyada, röfleden yıpranan saçlara çözüm üreten daha iyi bir madde veya yöntem yok. Keratinlerin doğal yapısı gereği, saçın zayıf ve kırık yerlerine enjekte olmalarıyla kalıcı bir onarıma imza atarlar.

rofleden-kuruyan-sac-sorunu
Röfleden Kuruyan Saçlara Bakım 3

Röfleli saç bakımı için, boşuna normal bakımlarla vakit geçirmeyin. Önce keratin yüklenmesi şarttır. Çünkü saçlarımız en çok keratin kaybına röfleli saç uygulamalarından sonra maruz kalmaktadır. Bu bakımdan saçınızdaki keratin eksikliğini gidermeden, başka diğer bakımların çok fazla bir faydası da olmayacaktır. Oysa, keratin yüklemesinden sonra yapacağınız normal bakımlar, size daha çok fayda verecektir.

Daha detaylı bilgi için keratinbakim.com ve 0533 765 1634 den ulaşabilirsiniz.

3 comments

  • Özlem Sayın3 Kasım 2017 at 15:41
    Gerçekten yazı muhteşem olmuş her dediğinizi harfiyen uyguladım ve saçlarımı yeniden yapılandırdım. Canlı sohbet hattından ihtiyacım olan her soruma cevap bulabildim. Kargo biraz geç geldi ama il dışında olmamdan kaynaklı olduğu için. Şiddetle öneriyorum. Cevapla
  • Nebahat Ç.20 Aralık 2017 at 09:20
    Eşim röfleli saçlarımı çok beğeniyordu ama doğal olarak saçlarımı çok yıpratmıştı çocuk falanda olunca öyle çok fazla dışarı çıkma şansım olmuyordu bu yüzden sürekli internetten çözüm arayışına girdim ve liquid keratinle tanıştım saçlarımı dipten uca onardığı gibi besleyerek hızlı uzamasını da sağladı çok memnunumCevapla
  • Çiğdem tutar21 Eylül 2018 at 01:04
    Yıllardır saçımı röfle yapa yapa iyice incelediler Cansız ve kuru oldular artık Çok ciddi bir bakım yapmak zorunda kalmıştım Eczacı 1 arkadaşımın tavsiyesiyle tamamen doğal içerikli bir patentli keratin markası kullandım saçlarım ciddi oranda toparladı fakat yıllarca yıpranan saç yine birkaç seans daha keratin yüklemesi mi ihtiyaç duyuyor �nşallah param olunca biraz daha bakım yapacağımıCevapla

Leave a Reply

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin