Oryalden Yıpranan Saçlara Bakım

oryalden yanan saç

Oryal saç açmak için kullanılan en etkili saç ürünlerinden bir tanesi olmaktadır. Her ne kadar saç açmak için bu kadar etkili olsa bile bir yandan da saçlara zararı dikkatleri çekmektedir. Oryal ile saçlar adeta kendinden geçecektir. Oryal ile açılan saç birçok zararı görecektir. Bunlar;

 • Saçların yapısı bozulacaktır.
 • Saçların sadece uçlarında değil diplerinde dahi kırılmalar meydana gelecektir.
 • Saçlar eskiden ne kadar gür olur ise olsun oryalin yapısını bozması ile hızlı bir şekilde dökülmesi dikkatleri çekecektir.
 • Eskiden saçlar ne kadar hızlı uzuyor olursa olsun artık saçların uzaması bir hayli yavaşlayacak ya da tamamen duracaktır.
 • Saçların eskisi gibi parlak ve gür durumu kalmayacaktır.
 • Oryal ile saçlar yanacak ve görüntü konusunda iğrenç bir hal alacaktır.
 • Daha çok mat ve kötü bir görünümü olacaktır.
 • Saçlarda olan hacim gidecek ve yerini cansız saçlara bıracaktır.

Oryalle saç açma işlemleri saça bunun gibi birçok zararı vermektedir. Bir yandan oldukça güzel bir görünüm veren oryal, bir yandan da bakım yapılmadığı sürece farklı durumlar ile karşılaşılmasına neden olacaktır. Bu yüzden oryalden yanan saçlar için farklı bakımların uygulanması gerekecektir. Bu bakımlar arasında en çok dikkatleri çeken nokta ise biri birinden farklı faydaları ile keratin sağlamaktadır. Liquid Keratin ile oryalden yıpranan saçlara bakım rahat bir şekilde sağlanmış olacaktır.

KERATİN İLE YAPILAN BAKIM

Oryalden yanan saçlara en iyi bakım keratin ile olacaktır. Çünkü oryal saçın yapısını bozarken keratin saçın yapısının düzelmesini sağlayacaktır. Bunun için tüm işlemlerin doğru bir şekilde yapılması saçların eski hallerine kavuşmasına katkı sağlar. Oryalin bir saça vermiş olduğu tüm zararları keratin tek başına ortadan kaldıracaktır.

Keratin saç bakımı için her ne kadar etkili olan bir ürün olsa bile bir yandan ürünleri alırken birçok noktaya da dikkat etmek gerekir. Çünkü oryalden yanan saçlara bakım yapalım derken piyasada yer alan keratinler sayesinde daha çok zarar da verilebilir. Piyasada insanların bu hassasiyetlerini kullanmak için bulunan birçok ürün bulunmaktadır. Her biri gerçek olmamak ile birlikte saçlara zarar verenleri de yerini almakta. Bu noktada kesin garantisi olan ve herkes tarafından bilinen liquid ürünlerini almak herkes için daha iyi olacaktır. Yapısında asla saçlara zarar verecek ve daha kötüye gitmesine neden olacak kimyasal bir ürün yoktur. Aksine saçların yapılarını güçlü bir hale getirerek eski sağlıklı görünümlerini elde etmek için organik ürünler ile üretilmesi sağlanır.

Oryalden yanan saç kuru ya da yağlı, ince ya da kalın olması gibi durumların olması da söz konusu olmasından dolayı her saç modeline uygun bir ürünü bulunmaktadır. Bu da kullanıcıların kendilerine uygun ürünleri bulması konusunda avantajları sunar.

9 comments

 • Işıl24 Ağustos 2017 at 22:26
  Keratin bakım için set sipariş verdim bursaya ne kadar süre içinde gelir acaba? Cevapla
  • admin25 Ağustos 2017 at 17:46

   Bursa'ya en geç 3 iş günü içerisinde gelir Işıl Hanım.

   Cevapla
 • Meryem24 Ağustos 2017 at 22:30
  saçlarımı yeni koyu kahveden platine boyattım çok yıprandı almayı düşünüyorum fakat gerçekten işe yarıyor mu? Cevapla
  • admin25 Ağustos 2017 at 17:44

   Kesinlike işe yarıyor hiç düşünmeden ürünümüzü satın alabilirsiniz. Unutmayınız ki ürünlerinde garanti veren ülkemizde sadece liquid keratindir :)

   Cevapla
 • Çisil Cansız6 Aralık 2017 at 10:25
  çok teşekkür ederim ilginiz ve ürün kalitesi harikulade çok memnunumCevapla
 • derya çakmak7 Aralık 2017 at 09:19
  Keratinle yanan yerlerini düzeltebilirsinizCevapla
 • Kevser Subaşı21 Eylül 2018 at 00:58
  Ben Nova keratin yüklemesi yapmak istiyorum ama hangisinin en kaliteli olduğu hakkında emin değilim Fakat sanırım en güvenilir olanı patentli keratinler oluyor Bunu duymuştum Doktor bir komşumuz var Cildiye uzmanı odamın özellikle patentli keratin tavsiye etmişti Acaba bunu nereden bulabilirim bilen var mı Ya da sizin ürünlerinizi de patentli mi acabaCevapla
  • keratinbakim27 Ekim 2018 at 15:49
   Kevser hanım Liquid Keratin ürünlerimiz çift patente sahiptir Türkiye ve uluslararası olarak https://www.keratinbakim.com/ resmi satış sitemizden ürünlerimiz ve belgelerimize ulaşabilirsiniz.Cevapla
 • Ayten27 Ekim 2018 at 11:49
  Saçlarım açık renk olduğu için bakımı çok zor oluyordu sizin ürünlerinizi kullandıktan sonra saçlarım da yıpranmalar toparladı ve kuruluk sertlik kalmadı. Hem saçlarım toparladı hemde yumuşacık oldu.Cevapla

Leave a Reply

Anti-Spam Protection by WP-SpamFree