Keratinli Ürün Çeşitleri

keratin-cesitleri
Keratinli Ürün Çeşitleri
 1. İçinde zararlı kimyasal maddeler içeren ürünlere bir miktar keratin katarak, keratinin adını tabiri caizse mundar eden ve keratin bakımıyla ilgisi olmayan düzleştirmeyi amaç edinen ürünlerdir. Bu tür keratin bakımlar sentetikler sayesinde, önce işe yarıyormuş gibi görülseler de uzun vadede saçları daha da yıprattığı görülmektedir.
 2. Özü sentetik ve silikon tabanlı olan maske ve kremlere az miktarda eklenerek elde edilen ürünlerdir. Asıl etki eden yine sentetik maddelerdir. Sentetik maddeler de zamanla suyla birlikte akıp gidecekleri için burada faydadan söz etmek mümkün değildir. Bazen de kimyasal tepkimeye girip saçın nem almasına engel olarak matlık oluşmasına sebep olurlar.
 3.  Doğal keratinlerden yapılan saç botoksudur. Bu işlemde keratinler yanan saçlara yüklendiklerinde saç pulcuklarının aralarına, hasarlı noktalara ve kırıklara yerleşerek çok faydalıdırlar. Keratinler kolayca kaynar ve kemiksi bir hal alırlar bu sayede saç ile bütünleşirler. Suda çözünmediklerinden dolayı da yanan saçlara kalıcı çözüm olurlar. Saç yüzeyine güvenlik duvarı gibi koruyucu bir tabaka örerek saçın iyice beslenmesini sağlarken de korunmasına yardımcı olurlar.

%100 doğal katkısız keratine ulaşmak için keratinbakim.com adresine gidiniz.

6 thoughts on “Keratinli Ürün Çeşitleri

 • saç botoxu deyince aklıma kimyasal tehlikeli bir işlem geliyordu ve korkuyordum. Buradan anladığım kadarıyla, kimyasal zararlı bir şey söz konusu değil. Umarım yanılmam.

  • Meltem cnm ben keratinbakim.com dan aldım taksit yapamadım ama kargo bir gunde geldi ürünler de çok işe yaradı yıpranmadan eser kalmadı tavsiye ederim. 

 • Çok teşekkür ederim bahriye size güvenerek ürünü satın aldım ve gerçekten inanılmaz sonuçlar aldım. Emeği geçenlere burdan saygılar kesinlikle efsane bir firma

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Anti-Spam Protection by WP-SpamFree