Keratin Saç Botoksu (Keratin Yükleme) Nedir?

saç botox

Yıpranmış ve Kırık Saçlara Yeni Çözümün Adı ‘Keratin Saç Botoksu’

-Aşağıdaki fotoğraf Keratin Botoks sonrası saçı göstermektedir-

sac-botoksu

Saç Bakım alanında dünyanın önde gelen ülkelerinden olan ve kaliteli keratin üretiminde başı çeken İtalyanın, ‘’Liquid Keratin Saç Botoksu’’ ile, birçok kadının korkulu rüyası olan kırılmış ve yıpranmış saçlara büyük ölçüde son verdiği kesinleşti.

Kadınların kullandığı perma, düzleştirici ve fön gibi saç şekillendiriciler ve oryal, röfle, platin gibi boyama işlemleri ile birlikte yıpranan saçların canlılığını geri kazandırmak için geliştirilen keratin serumuna’saç botoksu’’ adı veriliyor.

Not: Yıpranan saçlar için Garantili Keratin Seti için resme tıklayınız.

yıpranan saçlar için keratin seti

Yüzdeki kırışıklıkları gideren botoks tedavisi gibi, serumun içinde bulunan keratin molekülleri yıpranan saçlara enjekte olmaktadırlar. Yıpranan saçların canlandırarak yepyeni bir görünüm kazandıran keratin serum ya da yeni adıyla keratin botoks, saçın ihtiyaç duyduğu besin değerlerini karşılıyor.

 

Keratin Serum etkisini aylarca sürdürürken , saçın daha kalın ve güçlü olmasını sağlayarak tekrar yıpranmasının önüne geçiyor. Tek bir keratin saç botoksu uygulamasıyla,

 • Yıpranmış saçların yeniden yapılandırılması,
 • Saç kırıkların giderilmesi,
 • Saçlarda kolay taranma,
 • Saçlardaki çabuk kopmaların azalması,
 • Saçların hacim kazanması,
 • Pürüzsüz ve parlak saçların elde edilmesi’
 • İşlemlere karşı saçın direncinin artması, gibi bir çok fayda rahatlıkla aynı anda elde edilebiliyor.

7 Comments

  • Özlem Hanım Merhaba, Öncelikle ilginize teşekkür ederiz. Fiyat soruyorsunuz, ancak sitemizde serum veya şampuan olan resimleri tıklarsanız, sizi satış sitesine yönlendirecektir.Burası sadece bilgi sitesi, e-ticaret sitesi ise, keratinbakim.com adresidir. Orada tüm fiyatlar ve çeşitler mevcuttur. Ancak başka sitelerde düşük fiyatlar, siz aldatmasın. Çünkü ürünümüz garantilidir.

   • Herkes ürünü için aynı şeyi söylüyor garanti veriyor kime nasıl guvenecegimizi şaşırdık . yuzde yuz doğal keratin etkili oluyormus saçta. Nasıl anlayabiliriz ki dogal olduğu nu . çok zengin insanlarda degiliz deneme yanılma işlemleri ni uygulayalim . çok muzdaribim bu konuda 🙁

   • Dilek Hnım Merhaba, öncelikle Liquid Keratin Ürünleri iddia ettiği konularda garantilidir, yani saçı yapılandırma konusu kesindir. Formeldehit içermez ve doğaldır. Merak etmeyın. Dilersenız keratinbakim.com sitemizde inceleme yapabilir ve bize oradaki telefonlardan direk iletişime geçebilirsiniz.

   • Ben bu ürünü kullandım 🙂 tekrar sipariş vermek için arama motorunda aratınca bu sayfa karşıma çıktı yorumunuza denk gelince cevap yazayım istedim. İkinciye sipariş verecek kadar güvenip beğendiğim bi ürün liquid keratin dip bakım yağı. Ben set olarak kullanıyorum. Onardı benim saçımı denemeniz gerekir. sizin saçınızın sorununa da iyi gelebilr.

 1. Saç kreminden verim alamasam da serumdan ve keratin yağdan memnunum. Ara ara kullanıyorum. Sprey şişeleri pratik.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*