Keratin Nedir? Yanan Saçlara Çözüm Olur mu?

Keratin sem

Keratin bir proteindir. Tırnak ve saçlarımızın %70 den fazlası keratinlerden oluşur. Keratinler amino asitlerce oldukça zengindir. Amino asitler ise, saçın sistin bağlarını güçlendirme özelliğine sahiptirler.Şu anda hasarlı ve kırık saçları keratinlerden daha iyi onaran bir madde veya ürün bulunmuyor.

keratin-sac-bakim-2
Keratin Nedir? Yanan Saçlarda İşe Yarar mı?

YANAN SAÇLARA ÇÖZÜM 

Boyadan, oryalden ve şekil veren aletlerden yanan, röfleden kuruyan saçlar cannızı çok mu sıkıyor? Yoğun işlemlerden sonra yıpranan saçlara bakım mı yapmak istiyorsunuz? Şu baş belası dediğiniz kırık saçlara kesin çözüm bulamadınız mı?

keratin-sac-bakim
Keratin Nedir? Yanan Saçlarda İşe Yarar mı?

En meşhur markaların ürünlerini de kullandıysanız, en tecrübeli kuaförlere de gittiyseniz, hatta internette arayıp da garanti çözüm sunan bir ürün bulamadıysanız, derdinize bir türlü çare bulamadıysanız merak etmeyin..

Ya da çok para harcamadan bu işi evde kendiniz doğal saç bakım maskeleriyle mi halletmek istediniz de, yine olmadı? Çaresizliğe düşmeyin!

keratin-sac-bakim-3
Keratin Nedir? Yanan Saçlarda İşe Yarar mı?

Sizin yanmış saçlarınızı bu dertten kurtaracak dünyada tek bir ürün var! O da Likid keratin serumu. Evet likid keratin serumu hiçbir saç bakım ürününün yapamayacağı kadar yanmış saçları onarmada o kadar maharetlidirler. Çünkü bütün saç bakımları bir süre sonra saçtan akıp giderler. Fakat keratinler, saça dolgu ve kaynak yaparak saçta kemiksi bir hal alarak asla yıkanınca suyla birlikte akmazlar. Kalıcı ve kesin bir onarıma imza atarlar.

Ancak ne var ki, saçınız ciddi hasara uğramış ise, keratinli ürünlere boşuna yönelmeyin. İçlerindeki keratin oranı çok az olacağından, faydaları da olmaz. Direk katkısız keratin yükleyin. Saçınız acil kurtarma ile şok bir tedaviye girsin. Yüzünüz hemen gülsün.

Katkısız keratin serum bulmanız da pek kolay birşey değil. İstanbulda bir kaç aktarda olmakla birlikte, en güvenilir keratin serumunu, Liquid Keratin Serum markasıyla keratinbakim.com sitesinden temin edebilirsiniz.

5 Comments

  1. Teşekkürler Liquid Keratin Serumunu aldım ve kullandım. Çok memnunum. İçinde kimyasal içermemesi de ayrıca çok hoşuma gitti.

  2. Ben de kuaför maduru biri olarak saçlarım yanmıştı, tesadüfen buradaki yazıyı gördüm ve okudum. Hemen karar verdim ve bu katkısız keratini bir mucize olarak isimlendirmek istiyorum. Elime yüzüme gözüme bile damladı hiç bir yan etkisi olmadan saçımı da süper onardı. Tüm bayanlar bunu kullanmalı bence.

    • Yağmur Hanım merhaba, merak etmeyınız, ”Liquid Keratin” Ürünlerımız sizin derdinize büyük ölçüde çözüm olacaktır. Kür şeklinde kullanmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*