Keratin Bakim Urunleri Liquid Keratin

Keratin Bakim Urunleri

Saç sorunlarına kesin çözüm garantisi veren ”keratin bakim urunleri” ile siz de saçlarınızdaki tüm şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz. Keratin bakımı yaptırmayı düşünüyorsanız, ”katkısız keratin” içeren ve çok memnun kalacağınız ”Liquid keratin” markasını size önerebilirim. Çünkü tamamen doğal Keratin bakım ürünü olan Liquid keratin %100 memnuniyet garantisi veriyor

”Keratin Bakim Urunleri”nden, ”Garantili Keratin Seti’n’den Bahsedelim

keratin-seti-2-600x600

Keratin Aşırı işlem görmüş, çok yıpranmış saçları dahi, anındayeniden yapılandıran ve saç kırıkları için çözüm üreten muhteşem bir Keratin Saç Bakım Setidir.

Bu keratin seti; 3 şişe (3x20ml) = 60 ml keratin serum,

400 ml keratin şampuan,

250 ml keratin maske,

250 ml keratin krem,

50 ml keratin yağı içerir.

Kullanımı çok kolaydır. Her bir şişedeki keratin serumunu, evinizde kendiniz, kuru saçınıza en dipten en uca kadar sürerek, kolaylıkla saçlarınızı tedavi edebilirsiniz. Çok hasarlı saçlarda dahi, 2 veya 3 seans uygulama yaptığınızda mükemmel saçlarınıza tekrar kavuşursunuz.

”Keratin Bakım Yağı”nın verdiği muhteşem destekle de saçlarınız, çok daha canlı, parlak, yumuşacık ve kolay taranır hale gelecektir.

Setin diğer ürünleri keratin şampuan ve keratin krem ise, her kullanımda saçlarınıza mükemmel bir bakım imkanı katacak ve sizi eski yıpranmış saçlarınızdan kurtaracaktır.

”Keratin Ampül” Ne İşe Yarar

keratin-ampul-6li-set-kutu

Saç boyası veya şampuan içine ”keratin” katılarak, kolay bir saç bakımı yapılır. 6 adet aynı özellikteki ”keratin ampül’ lerinden oluşur.  Saç boyası içine karıştırıldığında, saçların öz yapısına nüfuz ederek, saçın sülfür bağlarını onarır, saçları güçlendirir.  Aynı zamanda boyadaki zararlı kimyasal maddelerin etkilerini önler. Saçları kurumaktan ve kırılmaktan korur. 
 
Şampuana katıldığında ise, normal bir ‘keratin şampuanı’na oranla, 20 kat daha yoğun ”keratinli şampuan” elde etmiş olursunuz. Liquid Keratin Organik Şampuan ve ”Keratin Bakım Yağı” ile birlikte kullanmanız faydayı daha da arttıracaktır.
 
Hedef Kitle: Boyalı, röfleli ve işlem görmüş saçlar.
Etken Madde: Doğal Keratin.
İddiası: Kullandıkça daha güçlü ve sağlıklı saçlar.
Kullanım  Alanı: Yıpranmaya maruz kalmış tüm saçlarda kullanılabilir.
Kimyasal ve sentetik: İçermez, yan etki yapmaz, doğal bir üründür.
 
”Keratin Ampül’ün Faydaları: 

Zayıflamış, incelmiş, kurumuş ve sertleşmiş saçlara hacim ve direnç kazandırarak kırılmaları ve kopmaları azaltır. Elektriklenmeyi ve kabarmayı minimize eder. Kolay taranmayı sağlar. Keratin ampülleri, verdiği nem sayesinde saçların kurumasını engeller. ”Liquid Keratin Yağı” ve ”Keratin Şampuanı”  ile birlikte kullanıldığında daha etkili netice verir. 
Saçınız çok yıpranmış ise, önce şok tedavi için 3’lü Keratin serum kullanmanız önerilir. 
 
”Keratin Ampül” Kullanım Şekli:
 
 
1- Her boya veya röfle işleminde, karışımın içine 1-2 adet ”keratin ampül” karıştırılır. Dip boyalar için 1 keratin ampül, normal boyalar için 2 adet keratin ampül tavsiye edilir. Saçlarınız çok uzun ise sayıyı arttırabilirsiniz. Herhangi bir istenmedik yan etki yapmaz. Boya rengini bozmaz. Bilakis, saçınızı parlatır, güçlendirir.
2-  250 ml’lik şampuan şişesine, 1 ”ampül” katın ve her kullanımda şişeyi çalkalayın. 250 ml’lik şampuan şişesine 1 keratin ampül, daha büyük şişeler için, 2 ampül katmanızı tavsiye ederiz. Daha fazla ”keratin” katmanızda herhangi bir yan etki olmaz.  Her kullanımda, şampuan şişesini hafifçe çalkalayınız.
Doğal keratin içeren tüm ”keratin bakim urunleri” ne keratinbakim.com adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

6 comments

 • Loyloy14 Eylül 2016 at 22:14
  Merhabalar, ben keratin ampül setinden almıştım memnun kalmıştım, acaba başka diğer keratin ürünlerınden hangisini nerede kullanabilirim bilgi verirmisiniz.?Cevapla
 • betüll20 Ekim 2016 at 13:42
  Keratin serum kullanmaya başladım güzel gidiyor şu an bakalım. (3'lü serum olandan)Cevapla
 • şulenur20 Ekim 2016 at 14:25
  Doğal olması dikkatimi çekti, maaşımı alınca garantili setlerinizden birini deneyeceğim. Aslında mega keratin seti almak istiyorum ama öncelikle bu şekilde bi başlangıç olsun istiyorum.Cevapla
 • Aslıcan21 Ekim 2016 at 16:40
  saçlarımı doğal yolla nasıl uzatabilirim derken keratin dip bakım yağını öğrendim onu kullanmaya başladım ve iki hafta oldu, memnunum.Cevapla
 • Ebru G.20 Aralık 2017 at 09:49
  birkaç tane şikayet görmüştüm ama herkes şikayetini geri almış ve teşekkür etmiş müşteri memnuniyetine dayalı yaklaşımınız çok mutlu ediyorCevapla
 • Hande8 Eylül 2018 at 12:05
  Saçlarımda yıpranma olduğu için almıştım ürünlerinizden bu 3 lü serum setinizden birde keratin maske kullanıyorum ve saçlarımda yıpranma falan kalmadı ek olarak yumuşacık ve çok sağlıklı canlı görünüyor.Cevapla

Leave a Reply

Anti-Spam Protection by WP-SpamFree