yanan, ypranan,dökülen saçlara bakım

Keratin Eczane

Son zamanlarda popülerliğini gitgide arttıran ve özellikle kuaförlerde ismini sıkça duyduğumuz keratin ürünleri güvenilir olarak nerede alınır? Eczanelerde bulunur mu? Gibi soruların cevaplarını vereceğim.

Kozmetik mağazalarında ve İnternet ortamında; keratin şampuan, keratin krem, keratin saç maskesi, keratin serum ve hatta keratin yüklemesi gibi birçok ürün ismi duyuyoruz. Bu ürünlerin bulunduğu ve satıldığı yerlerin birçoğu bizlere güven vermiyor. Özellikle kimyasal katkı maddesi ve sentetik içerikler bulundurup bulundurmadığı bizleri tedirgin ediyor. Bu bakımdan keratin eczanede var mı? Güvenilir keratin hangi eczanede olur? gibi birçok soru aklımıza geliyor.

Tabii ki şu anda saf keratin ya da doğal keratin eczanelerde maalesef bulunmuyor ancak Liquid Keratin ailesi olarak bizler doğal keratin proteini üretimi yaptığımız için eczanelere pek yakında keratin satışına başlayacağız.

Bunların neticesinde doğal ve ülkemizin en iyi keratin satıcısı olduğumuzu da halkımıza ispatlamış olacağız. Keratin eczanelerde bulunduktan sonra sağlık bakanlığı güvencesiyle hiç bir markanın atmadığı büyük bir adımı atmış olacağız. Böylelikle ülkemizde gerçek saf keratini güvenilir kaynaklardan sunarak yıpranmış, yanmış, dökülen saçlara mükemmel etkiler yaptık, yapmaya büyük adımlarla devam edeceğiz. Garantili sattığımız setlerimizle, ürünlerimize ne kadar çok güvendiğimizi zaten biliyorsunuzdur. Keratin eczane tabirinin de ülkemizde ki öncülerinden biri olmak bizim için çok fazla gurur vericidir.

Ürünlerimizi incelemek için ticaret sayfamızı linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz:

https://www.keratinbakim.com/