Etiket: kabaran saç nasıl düzeltilir

Kabaran Saça Ne Yapmalı

kabaran saçlara çözüm

Kabaran Saça Ne Yapmalı

kabaran-sac
Kabaran Saça Ne Yapmalı

Saçların kabarması, genellikle kurulukla doğru orantılı bir durumdur. Bu durum, doğuştan bazı saç tiplerinde böyle olduğu gibi, bazen de, aşırı boya ve işlem görmüş saçların yüzeyindeki pulcuklarda meydana gelen bozulmadan olur.

Her iki durumda da, saça gliserin uygulaması faydalı olacaktır. Gliserini çeşitli şekillerde uygulayabilirsiniz. Bire bir su katarak banyoda saçınıza sürüp, hafifçe duruladığınızda oldukça kısa zamanda saçlarınız sağlıklı görünümüne kavuşur. Bir diğer uygulama ise, bire dört oranında su ilave ederek bir sprey şişenin içine katın ve her istediğinizde saçınıza püskürtün. Göreceksiniz, kabaran saçlarınız yumuşacık ve parlak ve gayet yatışmış bir durumda sizi mutlu edecektir.

Bir başka ve kalıcı sonuç alınacak yöntem de, bu sprey şişesine hazırladığınız karışıma bir miktar sıvı keratin eklemenizdir. Keratinlerin hem hasar onarma özelliği, hem saçın yüzeyinde incecik bir film tabakası oluşturması, hem de nem oranını koruması bakımından çok ciddi faydaları olacaktır.

kabaran-saca-cozum
Kabaran Saç Nasıl Düzelir

Bu  keratin ve gliserin karışımını, fönden önce, fönden sonra kullanabileceğiniz gibi, gün içinde de istediğiniz zaman saçınıza nem vermek için, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Asi saçların yatışması, saçların nemlenerek daha parlak görünmesi, kolay taranma, zamanla yıpranmış ve kırık saçların önünü alma gibi çok ciddi faydalarını da göreceksiniz.

Bu muhteşem ikili yani sıvı keratinlerle gliserinin özel karışımı, en marka ve pahalı ürünlerden bile çok daha iyi sonuç vererek sizi şaşırtacağını umuyoruz. Sprey şeklinde hem kolay ve pratik kullanımı hem de ekonomik olduğu halde fayda yönüyle de bir çok bakımdan daha etkili olacaktır.

Kabaran,taranmayan sert saçlara çözüm sağlayacak ürünü almak için keratinbakim.com adresini ziyaret ediniz.